Arnavutköy’de Satılık Arsalar

Facebook da Paylaş Twitter da Paylaş

İstanbul’un bu semtinde hayata geçirilecek olan projeler sayesinde Arnavutköy satılık arsalar ilanlarında görülen artış tabi ki satış fiyatlarına da yansıdı. Önceki fiyatlara nazaran 3 kat artışın gözlemlendiği muhit projelerin bitimi ile daha da değerleneceğe benziyor. Ancak satın almayı düşündüğünüz arsaların merkeze yakınlığına, imar durumuna, alt yapısına özellikle dikkat etmelisiniz. Zira kötü niyetli bazı satıcılar durumu fırsata çevirmek adına yüksek fiyatlar belirlemektedir.

Arnavutköy’de Arsa Fiyatları

Bilindiği üzere arsa ve ev fiyatları metre kareleri belirlemektedir, öncelikle bilmelisiniz ki metre karesi büyüdükçe fiyatta artar, ayrıca almayı planladığınız arsanın genel özellikleri de fiyatı etkileyen unsurlar içerisinde yer alır. Arnavutköy arsalar fiyatları da son dönem ataklarından sonra metre karesi 150,00 TL ile 450,00 TL ye kadar değişen bir aralığa sahiptir. Bu yüzden kesinlikle sitemizi ziyaret ederek arsanızı almayı planlayın zira değmeyecek bir yere dünyanın parasını dökmeniz mümkün.

Arsanın Konumu Önemli

Satın alacağınız arsanın konumu ve mevkisi elbette önemlidir, çünkü alış fiyatını etkilediği gibi ileride de satış fiyatı da etkileyecektir. Satılık arsalar konusunda yatırım yapacaksanız emlak danışmanınıza mutlaka fikrini sormalısınız çünkü piyasaya sizden daha hâkimdir. En iyi konut ve emlak önerileri ile sizlere hizmet veren sitemizden irtibat kurabileceğiniz gibi telefon ile de destek alabilmeniz mümkün. Sizde arsa almayı düşünüyorsanız sitemize bir uğrayın imkânlarımızı sizler için geliştirmekten bıkmayız.