Arnavutköyde Satılık Arsa

Facebook da Paylaş Twitter da Paylaş

Bir çok kişi İstanbul’da barınma sorunu yaşamaktadır. Sürekli yükselişte olan konut fiyatları ev satın almayı neredeyse olanaksız kılmaktadır.

İstanbul’da yaşayan alt ve orta gelir grubuna dahil olan kişiler için İstanbul il sınırları içinde ev sahibi olmak oldukça zordur. En ucuz dairenin 200 binlerden başladığı bu bölgede yükselen bir değer olan şehir merkezinden uzak noktalar tercih edilmektedir. Bu noktalardan biri de Arnavutköy olmuştur.

Arnavutköy, bir çok arsa ve ucuz olan ev fiyatları ile düşük gelir grubuna sahip olan kişilerin tercih ettiği bir semttir. Arnavutköyde satılık arsa satın alıp, üzerine ev inşa etmek bir çok kişinin ilk tercihidir. Böylece hem ev sahibi olma imkanına kavuşmuş olacak, hem de para kazandıkça evini yaptırmış olacak olan insanlar kira derdinden kurtulacaktır.

Bir çok kişinin ev sahibi olma hayalini gerçekleştiren Arnavutköy, bir çok merkez gibi şu an gelişme aşamasında olan bir ilçedir.

Arnavutköy Avantajlı Mı?

Arnavutköy’de bir devlet hastanesi, bir çok okul ve sosyal imkanların karşılanacağı alışveriş imkanları bulunmaktadır.

Her semt gibi Arnavutköyde satılık arsa fiyatları şimdilik uygun olmakla birlikle inşaat faaliyetleri arttıkça artış gösterecektir. Yatırımcılar için de ev sahibi olmak isteyenler için de oldukça uygundur. Çünkü bir çok Organize Sanayi Bölgesine yakındır. Bu yakınlık tercih sebeplerinden biridir.

Arnavutköy satılık arsa fiyatları 50 bin liradan başlamaktadır ve bu da iyi bir fiyattır. 3. Havaalanına yakın olan bir semt olan Arnavutköy, her yıl daha değerli olacak ve bir çok kişinin yatırımının karşılığını alabileceği fiyatlara ulaşacaktır.

Dar gelirli vatandaşlar için en uygun semtlerden biri olan Arnavutköy, her geçen gün daha fazla gelişmekte olan bir semttir.