ArnavutKöyde Satılık Arsalar

Facebook da Paylaş Twitter da Paylaş

Arnavutköy hem projeleriyle hem de sakin yerleşim alanıyla neredeyse bütün yatırımcının dikkatini şimdiden çekmiş bulunmakta. Hal böyle olunca Arnavutköy’de bulunan arsalar da değer kazanıyor. Faaliyete geçecek olan projeler yeni boğaz köprüsü ve havaalanı fakat bunlardan daha önemlisi bu projelerin Arnavutköy’e getireceği yatırımlar olacak. İstediğiniz gibi yerlere sahip olabileceksiniz. Deniz manzarasının yanında bir de boğaz manzarası alıyor daha ne olsun? Denize sıfır, bahçeli ya da bahçesiz, havuzlu ya da havuzsuz en uygun fiyata müstakiller bulunabilmektedir. Kanal İstanbul projesinin de çok yakında faaliyete girecek olması ile değerinin çok üstünde artan arsalara ve evlere çok geç kalmadan uygun fiyata sahip olabilirsiniz. İsterseniz denize yakın yerlerde Arnavutköy’de bulunmaktadır. Arnavutköy ilçesi son zamanlarda yapılacak projelere olan yakınlığıyla gündeme gelmekte. Arsaların çok üstünde değer kazandığı Arnavutköy’de siz de yatırımınız olsun istemez miydiniz? Arnavutköyde satılık arsalar sizleri beklemektedir

Arnavutköy’de Satılık Arsa Fiyatları Nedir?

Yaşanacak bir ev arayanların istedikleri koşullara uygun bir seçim yapmaları yeterlidir ama asıl mesele emlak yatırımcısı olmak isteyenler içindir. Proje açısından yaklaşık 1 sene ve üzerinde bir proje olan H-havaalanı projesinin Arnavutköy’e yapılacak olması emlakçıları hızlı olarak harekete geçirdi. Civardaki arsaları şimdiden değer olarak iki katına çıkartan proje şimdiden yatırımcıları harekete geçirdi. Arnavutköy’de arsaların son yıllarda hızlı büyümesiyle İstanbul’un dördüncü büyük ilçesi halini aldı. İstanbul’a yapılacak olan üç yeni projenin de Arnavutköy’de gerçekleşmesi ile Arnavutköy İstanbul’un en büyük yerleşim yerlerinden biri haline geldi. Ülkemizde son iki yılda banka faizlerinin de düşmesi ile emlak piyasasında da başlayan yükseliş hızını kesmeden devam ediyor. Arsalar arasında şimdiden değer açısından ikiye katlayan projeleri daha şimdiden yatırımcıları harekete geçirdi. Arnavutköyde satılık arsa fiyatlarının artmasıyla havalimanı ve etrafında bulunan arazi sahipleri oldukça kar elde edecek gibi görünüyor.

Arnavutköy Gayrimenkul Piyasası Nasıldır?

Arnavutköy’de gayrimenkul piyasası şu günlerde hızlanmış vaziyettedir. Arnavutköy’de satılık arsalar iyice değer kazanmış durumda ve kanal İstanbul projesi tam olarak açıklanmadan önce sizlere oldukça kazandıracaktır. Yatırımlarınızda dikkat edin kanal İstanbul projesi açıklanmadan önce yapın aksi durumda dizinizi dövebilirsiniz. Arnavutköy’deki satılık arsalar her bütçeden insana hitap etmektedir. İster 30 bin liraya isterseniz de 300. bin liraya kadar arsa almak Arnavutköy’de mümkün. Arnavutköy’de satılık arsa arayanlar 3. havalimanına yakın yerlerden alabilir, özelliklede kanal İstanbul projesi gerçek anlamda çok ama çok prim yapacak konumdadır.

Emlak Arnavutköy De Nasıl?

Büyük projelere ev sahipliği yapan Arnavutköy de başlıca projeler kanal İstanbul projesi,  3. havalimanı ve 3. boğaz köprüsüdür. Arnavutköy başlıca projelere ev sahipliği yaptığı için emlak sektörü de birden bire artış göstermiştir. Sizleri de Arnavutköy de emlak sahibi olmaya gönül rahatlığı ile davet edebilirim. Emlak piyasası şu zamanlarda durgunlaşmış ve yatırıma elverişli konuma gelmiştir. Yatırımlarını kışın yapanlar yaz sezonunda kesinlikle kazanç elde ediyor. Arnavut köyde emlak sahibi olma piyasası sizleri kesinlikle kazandırmaya davet ediyor. Arnavutköy kanal İstanbul projesinin buradan geçiyor olması sanırım bulunmaz nimetlerden bir tanesi haline getiriyor ilçemizi. Taşı toprağı altın olan Arnavutköy de sizlerde yatırım için yerinizi biran önce alın ve Arnavutköy de emlak piyasasına hızlı bir adımda siz atın.